***MuSiC***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MuSiC***

All kinds of music in one place!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbolja rock grupa!?

Go down 
+4
Quorthon
vjestica
Oma
DirtyAngel
8 posters
AutorPoruka
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:42 pm

Neki kazu Deep Purple,neki pak Led Zeppelin...na vama je da odlucite?!
pig
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 3:16 pm

Led Zeppelin 100% afro afro afro
Na vrh Go down
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 4:57 pm

hard to say,jer ne slušam rock u onolikoj mjeri kao nekada...kad smo već kod Deep purple,protegni noge do mog foruma da raspravimo nešt' u vezi s koncertom...da vidimo kol'ko nas ide
Na vrh Go down
Quorthon

Quorthon


Broj komentara : 21
Age : 34
Location : gracanica
Registration date : 2007-09-22

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 5:18 pm

tema sranje
najbolja ne postoji, postoji najdraza
deep purple
samo radi blackoora
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 8:42 pm

me hates ovakve teme becouse me ne zna razlučit fuckin rock od fuckin metala od fuckin punka od fuckin svega ostalog!!!
totalno sam neobrazovana po tom pitanju Rolling Eyes

moj tata veoma voli led zeppelin

al više voli deep purple Sleep
a ja to nis ne kontam lol!
ja samo čitam study
i čitam study
i čitam study
i nis drugo ne radiiim scratch
Na vrh Go down
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 11:42 pm

Lexy (citat):
me hates ovakve teme becouse me ne zna razlučit fuckin rock od fuckin metala od fuckin punka od fuckin svega ostalog!!!
totalno sam neobrazovana po tom pitanju Rolling Eyes

moj tata veoma voli led zeppelin

al više voli deep purple Sleep
a ja to nis ne kontam lol!
ja samo čitam study
i čitam study
i čitam study
i nis drugo ne radiiim scratch


....ni ja nisam imala pojma...ali tu je Wikipedia,ali naravno,treba i slušati tu muziku i malo uvidjeti razlike i određene karakteristike svakog žanra....npr,hoćeš da saznaš šta o power metalu...malo se informišeš,na wiki ili negdje drugo,a onda skineš pjesmu nekog power metal benda,onako poznatog,i sama vidiš kakva je to muzika,kakav je vokal...primjetiš da ako je power,da tu imaju čisti,vrlo prijatni vokali,da je melodično(te da svaka druga rečenica ima neke veze sa gospodarom prestenova,hehehehee,i inače sam primjetila da poweraši puno briju na Tolkiena)
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 12:41 pm

a kao sto ja vec spomenu mozes umjesto da skidas pjesme poslusat ih na myspace-u (naravno ako bend ima myspace)
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 11:49 pm

vjestica (citat):
Lexy (citat):
me hates ovakve teme becouse me ne zna razlučit fuckin rock od fuckin metala od fuckin punka od fuckin svega ostalog!!!
totalno sam neobrazovana po tom pitanju Rolling Eyes

moj tata veoma voli led zeppelin

al više voli deep purple Sleep
a ja to nis ne kontam lol!
ja samo čitam study
i čitam study
i čitam study
i nis drugo ne radiiim scratch


....ni ja nisam imala pojma...ali tu je Wikipedia,ali naravno,treba i slušati tu muziku i malo uvidjeti razlike i određene karakteristike svakog žanra....npr,hoćeš da saznaš šta o power metalu...malo se informišeš,na wiki ili negdje drugo,a onda skineš pjesmu nekog power metal benda,onako poznatog,i sama vidiš kakva je to muzika,kakav je vokal...primjetiš da ako je power,da tu imaju čisti,vrlo prijatni vokali,da je melodično(te da svaka druga rečenica ima neke veze sa gospodarom prestenova,hehehehee,i inače sam primjetila da poweraši puno briju na Tolkiena)

ne seri i reci da sam ti i ja pomogla u razlikovanju pirat pig volim te pig
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Topolino_

Topolino_


Broj komentara : 14
Registration date : 2007-09-30

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:28 pm

Riblja Corba.... stariii rokeri xD
oni kad podju ... farao
odma naprave dernek xD
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 2:53 am

nickleback Razz
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:34 am

Bas sam gledala na mtv-u top 50 najboljih rock bendova i pogodite koje na prvom mjestu.......Queen :S ...ccc...sramota...Dobri su ali da su najbolji..bleeeeee affraid
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Quorthon

Quorthon


Broj komentara : 21
Age : 34
Location : gracanica
Registration date : 2007-09-22

Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 10:24 pm

Aragorn (citat):
nickleback Razz
haha
legenda XD
Na vrh Go down
Sponsored content





Najbolja rock grupa!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolja rock grupa!?   Najbolja rock grupa!? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Najbolja rock grupa!?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
***MuSiC*** :: Muzika :: Rock :)-
Idi na: