***MuSiC***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MuSiC***

All kinds of music in one place!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Love Search

Go down 
4 posters
AutorPoruka
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Love Search Empty
KomentarNaslov komentara: Love Search   Love Search Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:02 pm

Ja trazim...da ja trazim..jel se to neko smije???
Ocu da jeeeee bogatt u p.m.,dobarr,pametan,lijepp,zgodan,da ima stele,romantican,pazljiv,njezan,kavaljer,djentlmen,sexyyyy...i da slusa pravu muzu Razz aj..et nek se javi hahahaXD
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Love Search Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Love Search   Love Search Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 9:22 am

DirtyAngel (citat):
Ja trazim...da ja trazim..jel se to neko smije???
Ocu da jeeeee bogatt u p.m.,dobarr,pametan,lijepp,zgodan,da ima stele,romantican,pazljiv,njezan,kavaljer,djentlmen,sexyyyy...i da slusa pravu muzu Razz aj..et nek se javi hahahaXD

ovo sve sto si nabrojala u tuzli i okolici vrlo tesko da ces nac Razz
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Love Search Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Love Search   Love Search Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 9:23 am

DirtyAngel (citat):
Ja trazim...da ja trazim..jel se to neko smije???
Ocu da jeeeee bogatt u p.m.,dobarr,pametan,lijepp,zgodan,da ima stele,romantican,pazljiv,njezan,kavaljer,djentlmen,sexyyyy...i da slusa pravu muzu Razz aj..et nek se javi hahahaXD

ovo sve sto si nabrojala u tuzli i okolici vrlo tesko da ces nac Razz
zato imas mene lol! pig
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Love Search Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Love Search   Love Search Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:17 pm

eh ovakoo..

englez,aristokrata,da voli Beatese,stan u Londonu,porodični zamak negdje gdje ima mnogo trave i zelenila lol! ,da sluša rock,lijep(to je najvažnije),pametan,pun razumijevanja,zabavan,sexy, i naravno nezavisan u odnosu na svoju aristocratic family flower ...


...a može i jedan mali crni...

Rolling Eyes
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

Love Search Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Love Search   Love Search Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 3:59 am

imam ja mnogo trave, hos kupit? hahaha .. btw takvog necete nikad nac Wink..jedino da si kupite onog na napuhavanje pa zamisljate da ima sve to Smile
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Love Search Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Love Search   Love Search Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 2:10 pm

Aragorn (citat):
imam ja mnogo trave, hos kupit? hahaha .. btw takvog necete nikad nac Wink..jedino da si kupite onog na napuhavanje pa zamisljate da ima sve to Smile

lol! so true
Na vrh Go down
Sponsored content





Love Search Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Love Search   Love Search Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Love Search
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
***MuSiC*** :: The fucking real life :: Love :(-
Idi na: