***MuSiC***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MuSiC***

All kinds of music in one place!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Freestyle :P

Go down 
+2
Oma
DirtyAngel
6 posters
AutorPoruka
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:19 pm

Moj stil : otkacen,klosarski sa primjesom punka i dozom hippie pokreta...
Za sebe mogu sigurno reci da sam Troo...mrzim kad neko kupi nesto sto imam i ja(sto je veoma rijetko)...da veoma...posto je malo budala koje se oblace kao ja XDda desilo mi se jednom...furala sam svoju ela carotte jaknu jer je niko nije imao(to sam ja mislila) i onda sam nakon godinu vidjela curu u istoj jakni...a i ja sam je imala na sebi..to znaci bile su 2 iste neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...pocela sam vristat i otrcala sam u stan zakljucala se ... a neam pojma sto haha :Dnevermind...a koje vi krpe navlacite?
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:51 pm

ja se volim obuci Razz normalno Very Happy:D hihi Very Happy crvenu majicu sminkerske hlace itd Very Happy:D hehe Very Happy

ali uglavnom sam u crnom Very Happy
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 9:29 am

DirtyAngel (citat):
Moj stil : otkacen,klosarski sa primjesom punka i dozom hippie pokreta...
Za sebe mogu sigurno reci da sam Troo...mrzim kad neko kupi nesto sto imam i ja(sto je veoma rijetko)...da veoma...posto je malo budala koje se oblace kao ja XDda desilo mi se jednom...furala sam svoju ela carotte jaknu jer je niko nije imao(to sam ja mislila) i onda sam nakon godinu vidjela curu u istoj jakni...a i ja sam je imala na sebi..to znaci bile su 2 iste neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...pocela sam vristat i otrcala sam u stan zakljucala se ... a neam pojma sto haha :Dnevermind...a koje vi krpe navlacite?

HA PEDERU! a sto's onda kupila istu torbu ko ja?!?!?!? Razz

ja se oblacim bezze Razz duksevi i obicne t shirts bla bla onda kose i siroke tole il farmerke. mix njakih stilova jel? Razz
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:21 am

YellowEagle (citat):
DirtyAngel (citat):
Moj stil : otkacen,klosarski sa primjesom punka i dozom hippie pokreta...
Za sebe mogu sigurno reci da sam Troo...mrzim kad neko kupi nesto sto imam i ja(sto je veoma rijetko)...da veoma...posto je malo budala koje se oblace kao ja XDda desilo mi se jednom...furala sam svoju ela carotte jaknu jer je niko nije imao(to sam ja mislila) i onda sam nakon godinu vidjela curu u istoj jakni...a i ja sam je imala na sebi..to znaci bile su 2 iste neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...pocela sam vristat i otrcala sam u stan zakljucala se ... a neam pojma sto haha :Dnevermind...a koje vi krpe navlacite?

HA PEDERU! a sto's onda kupila istu torbu ko ja?!?!?!? Razz

ja se oblacim bezze Razz duksevi i obicne t shirts bla bla onda kose i siroke tole il farmerke. mix njakih stilova jel? Razz

jebem ti sve to je torba che guevare Razz zar ti moram dalje objasnjavat rendeer a one emo crno bijele tole su ti mrak Very Happy
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:22 am

Oma (citat):
ja se volim obuci Razz normalno Very Happy:D hihi Very Happy crvenu majicu sminkerske hlace itd Very Happy:D hehe Very Happy

ali uglavnom sam u crnom Very Happy

sminkerske hlace Razz razocarao si me hehe...podrzavam te samo ako su one uske pribijene uz kozu Razz one sto se sve vidi hahaha
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:28 pm

hammm...
u zadnje vrijeme sam crno...
ustvari ugl crno...
don`t know why Rolling Eyes
al najbolje se osjećam u crnom...
a mati šizi kadme vidi...
ii šta još...
neki lančić...

jezik rolling stonesa ili gitara ili zlatno slovo A...
(kao aleksandra Very Happy )

iii...
šta a znam...
sam nek nije dozlaboga usko...
Smile
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 1:37 pm

DirtyAngel (citat):
a one emo crno bijele tole su ti mrak Very Happy
daltonisto,nisu crno bijele vec PLAVO bijele Razz
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 2:35 pm

YellowEagle (citat):
DirtyAngel (citat):
a one emo crno bijele tole su ti mrak Very Happy
daltonisto,nisu crno bijele vec PLAVO bijele Razz
bio je mracak Razz
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 12:14 pm

DirtyAngel (citat):
Oma (citat):
ja se volim obuci Razz normalno Very Happy:D hihi Very Happy crvenu majicu sminkerske hlace itd Very Happy:D hehe Very Happy

ali uglavnom sam u crnom Very Happy

sminkerske hlace Razz razocarao si me hehe...podrzavam te samo ako su one uske pribijene uz kozu Razz one sto se sve vidi hahaha

ma salim se nisu sminkerske, nego su one indijanske, dole siroke a uz guzicu stegnuto Razz:P hehe
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 4:45 pm

Oma (citat):
DirtyAngel (citat):
Oma (citat):
ja se volim obuci Razz normalno Very Happy:D hihi Very Happy crvenu majicu sminkerske hlace itd Very Happy:D hehe Very Happy

ali uglavnom sam u crnom Very Happy

sminkerske hlace Razz razocarao si me hehe...podrzavam te samo ako su one uske pribijene uz kozu Razz one sto se sve vidi hahaha

ma salim se nisu sminkerske, nego su one indijanske, dole siroke a uz guzicu stegnuto Razz:P hehe

ohoooo u stilu jimi hendrixa Cool pa ti pravo hoces da ja odlijepim haha
geek Freestyle :P 710886
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 5:03 pm

DirtyAngel (citat):
Oma (citat):
DirtyAngel (citat):
Oma (citat):
ja se volim obuci Razz normalno Very Happy:D hihi Very Happy crvenu majicu sminkerske hlace itd Very Happy:D hehe Very Happy

ali uglavnom sam u crnom Very Happy

sminkerske hlace Razz razocarao si me hehe...podrzavam te samo ako su one uske pribijene uz kozu Razz one sto se sve vidi hahaha

ma salim se nisu sminkerske, nego su one indijanske, dole siroke a uz guzicu stegnuto Razz:P hehe

ohoooo u stilu jimi hendrixa Cool pa ti pravo hoces da ja odlijepim haha
geek Freestyle :P 710886

de prestani me bichevat, to boli lol! lol! hihi Smile
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 12:43 pm

pa zar se nisi dosad navikao pig sunny
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 7:53 pm

nisam navikao na bicevanje Razz
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 8:19 pm

Oma (citat):
nisam navikao na bicevanje Razz

e dirty dirty...

ccc...

ovo je previše za menee...

ja cam majiii...


affraid affraid

lol! lol!
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:04 am

hehehe Smile)) weoma mawi Smile)) hihi
Na vrh Go down
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 12:42 am

Lexy (citat):
Oma (citat):
nisam navikao na bicevanje Razz

e dirty dirty...

ccc...

ovo je previše za menee...

ja cam majiii...


affraid affraid

lol! lol!

pa ona je dirty

E sad,ja se oblačim uglavnom ko i sve žive metalke...široke ,crne hlače spuuuuuštenog struka,volim da su široke i da imaju puno džepova...nekad obučem farmerke...na kukove nabacam one kajševe sa zakovicama,gore neku majicu,koja mi mora obavezno dobro stojat....nekad me uhvati neka gothic faza(imam ja nekih desetak korzeta sakrivenih duboko u ormaru)Kad me uhvati neka ženstvena faza,obično navučem mini suknju s vojničkim uzorkom(ja obožavam vojnički uzorak) i duboke kožne čizme...ma,mijenjam ja oblačenje...al' nisam sasvim u crnini
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 4:04 am

oblacim se skejterski Razz ili ti ga corerski Smile .. toliko od mene Very Happy
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 8:50 pm

Oma (citat):
hehehe Smile)) weoma mawi Smile)) hihi


pa jecaaam Razz

a ti ci vejikiii...

i dirty je vejikaaa...

Laughing
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 11:30 pm

vi niste normalni Razz 8. razred i ti si mawa?? Razz
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 3:24 pm

pa jecaaam... Sad

Razz

jej ti imas nesto pjotiv???

Freestyle :P 64164
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 11:52 pm

sve udareno Razz
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:23 pm

niCaaaam ja udajenooo Sad

ja cu tebe reci mojoj mami i...i...i onda ce ona tebe da istucee Razz Razz
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:54 pm

mi spamamo ovdje i to zestoko Razz a toja mama meni nista ne moze Razz ja cam vejika Razz
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 7:20 pm

nekaa spamamooo Razz


njah njah (obožavam to pisat)

rendeer
Na vrh Go down
Sponsored content





Freestyle :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Freestyle :P   Freestyle :P Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Freestyle :P
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
***MuSiC*** :: The fucking real life :: Moda/Stil-
Idi na: