***MuSiC***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MuSiC***

All kinds of music in one place!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijateljstvo

Go down 
5 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:19 am

Sta mislite o ovome?

Moje misljenje je da fakat nema pravih prijatelja na ovom svijetu, mozda jedan samo,ali i on je pod pitanjem barem kod mene...
Et do nedavno sam imao naj prijateljicu, fakat se god. dana znamo i bash smo naj u svemu.Ona meni sve kaze i ja njoj.I bilo je to, da je ona napisala u sms-u kad cemo se vidjeti, a ja sam procitao izmedju redova da hoce da ja dodjem njoj (ona je iz Sarajeva ja iz Maglaja) i ja njoj lijepo napisao:"Red bi bio da ti dodjes meni jednom, a ne da ides nekim momcima iz Zenice, Travnika itd itd"- nesh u tom kontekstu. I ona meni nish ne odgovori (vec 3 dana ima), a ja njoj lijepo samo rekao da mi ne dolazi i da mi je krivo zbog toga, tako da mi se sad da prostite JEBE za mnogo ljudi, jer necu naivan opet ispast...

To je od mene...

Mozete li mi vi sta reci o svojim slicnim ili 'pak drugacijim "prijateljskim" iskustvima...
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 1:10 am

imam prijateljicu iz mostara...dopisujemo se vec 2 godine i nikad se nismo zakacile ili nesto slicno...cura mi pase to je nenormalno...trebale smo se upoznati na skokovima u mo..ali ja nisam mogla doci jer je bilo dugme men se cini XD...pa cemo se sad na zimskom upoznat...ona meni napravila majicu s logom uatf-a i prodacemi brata haha Razz sta sam ja njoj..shhh secret XD(sekret)haha...

...mislim da doista prijatelji postoje..meni su svi prijatelji :S ... mislim naravno ljudi koji mi pasu... ustvari imam vise muskih prijatelja nego zenskih :S ...
..a ona,ako je tako..nevjerujem bas da se ljuti na tebe..mozda si i ti to pogresno skontao...jer phhh ko bi se naljutio zbog toga ccc..nisi rekao da neces nikako da je vidis(kao npr.nekome haha nevermind)...bez obzira...da nebi samo camio i cekao da te nazove...ucini ti 1 korak i skontaj na cemu si...
evo i vjestica i yelloweagle su mi frendice Razz s prvom sjedim u klupi i gledam je svaki dan XD a druga oce da me siluje...brilijantno haha XD
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:24 am

Ha jbg, skonto sam vjeruj mi sve, da je ista htjlea popravit lijepo bi odgovorila Sad Sad
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 8:50 pm

Oma (citat):
Ha jbg, skonto sam vjeruj mi sve, da je ista htjlea popravit lijepo bi odgovorila Sad Sad

joj pa daj ne paci sad..budi musko pa makar bio cujica:P
a vidi...ja mislim da ce je to proci...ta neka ljutnja kako god hoces to nazvati...jer poznajem zenske hehe..mi brzo planemo a lako se gasimo..vjeruj...a i nemoj i ti lako odustajati od vaseg prijateljstva i pokazi da ti je stalo da izgladite stvari..pa ja Razz and happy end tra laaaaaaa
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:03 pm

Vjeruj mi da mi nije stalo, ne znam sto, ali nije mi stalo da izgladimo stvari.
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 10:34 pm

jel to mislis na internet prijateljstva?
u real life nemas bas puno pravih prijatelja koji bi u vatru za tebe skocili, jbg ako nadjes nekog takvog onda si pravi sretnik. preko neta... ima, ali problem je ta jebena distanca. ja se dopisujem sa jednim starim cojkom (moze mi otac bit Razz) vec ima 3 godine (i ne,nije pedofil!!!Razz) super me razumije, ja se njemu jadam,on meni i tak,ono pravi frend. a ima i jos neko ko mi znaci sve u zivotu... al jbg,i to je nesto drugo, ona mene ne voli tolko Razz jedini qrac u tom svemu je kad skontas da jedini pravi prijatelj ti zivi sto hiljada km od tebe... sad cu pocet plakat Razz
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 10:40 pm

a imas i jednog koji zivi 20 m od tebe Smile

i btw.kako znas koliko imam frendova kad nemas pojma o meni i mom zivotu Razz nikad te to nije zanimalo...samo si mi se nabacivala hahaha
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 7:55 am

YellowEagle (citat):
jel to mislis na internet prijateljstva?
u real life nemas bas puno pravih prijatelja koji bi u vatru za tebe skocili, jbg ako nadjes nekog takvog onda si pravi sretnik. preko neta... ima, ali problem je ta jebena distanca. ja se dopisujem sa jednim starim cojkom (moze mi otac bit Razz) vec ima 3 godine (i ne,nije pedofil!!!Razz) super me razumije, ja se njemu jadam,on meni i tak,ono pravi frend. a ima i jos neko ko mi znaci sve u zivotu... al jbg,i to je nesto drugo, ona mene ne voli tolko Razz jedini qrac u tom svemu je kad skontas da jedini pravi prijatelj ti zivi sto hiljada km od tebe... sad cu pocet plakat Razz

ma jock, ona mi je i RL prijateljica, jer cesto idem u Sarajevo, a supci su svi ovdje u Maglaju, jedino jedan ima da je bash prijatelj, ali opet i on nekad zasere....
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 1:23 pm

DirtyAngel (citat):
a imas i jednog koji zivi 20 m od tebe Smile

i btw.kako znas koliko imam frendova kad nemas pojma o meni i mom zivotu Razz nikad te to nije zanimalo...samo si mi se nabacivala hahaha

daj ne seri,jel ti ko sta reko? Razz

Oma,zar je moguce da ti je samo frendica? Razz
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 1:31 pm

Sad mi nije nista Smile

Ali prije mi je bila kao sestra Sad
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 2:31 pm

awww,you poor little thing No Razz
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 8:01 pm

YellowEagle (citat):
DirtyAngel (citat):
a imas i jednog koji zivi 20 m od tebe Smile

i btw.kako znas koliko imam frendova kad nemas pojma o meni i mom zivotu Razz nikad te to nije zanimalo...samo si mi se nabacivala hahaha

daj ne seri,jel ti ko sta reko? Razz

Oma,zar je moguce da ti je samo frendica? Razz
ok...imam osjecaj kao da nece biti mjesta u autu za tebe...ustvari sigurno je da ga nema Razz
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 9:24 pm

a sto sam to Sad ja tebi sinoc fino reko da te volim i ta sranja a ti mene sad zajebavas Razz
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:23 pm

zar ti ja licim na nekog ko se prodaje na volim te i ostala sranja Razz mrshh XD
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 7:18 pm

idi ubi se Razz mene tu nasla Razz
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 8:02 pm

ej ba traktoru Razz ovaj...znas ti da si mi ak se sjecas na onom festu prije svirke dala mercedes logo onaj fucking Razz e dje je to sad?Razz
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 8:39 pm

nisam ti dala,en ga kod mene u pantolama XD sto?
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 11:57 pm

pa poklonila si mi Razz whatever...
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 4:49 pm

Oma (citat):
Sad mi nije nista Smile

Ali prije mi je bila kao sestra Sad

a ta cura...
jel ona tebe isto tako smatrala?
jer može biti da si se prevario,da si njoj bio samo prolazna zabava,i da joj nisi mnogo značio(da ne kažem ništa).
jer ona da je htjela,ona bi prvo došla u tuzlu,a drugo,htjela bi da popravite stvari,jer ja znam po sebi,ako se posvađam s nekim,a da je moja krivica,ja uvijek želim da se pomirim...

tako je glupo tražiti prave prijatelje danas,kad su svi toliko skoncentrisani na sebe,i ne slušaju ništa što ti imaš da kažeš...
ja mrzim to što nikad nisam mogla ni sa kim da pričam otvoreno,(sem kad sam YE poslala onu private msg flower )nikad se nisam posve otvorila,jer uvijek postoji neki taj strah od ismijavanja,strah od toga da ću im biti dosadna,da me neće ozbiljno shvatiti...
svako želi da bude prihvaćen u to društvo,niko ne želi biti autsajder,ma koliko to prikrivao nekim svojim buntom i šta ja znam čime...
glupo je to što je danas sve markirano,ljudi oponašaju svoje uzore koji nisu ništa do plastične lutke,postaju serijski brojevi,i zaboravljaju živjeti u trenutku..
al ja skrenuh s teme...
ugl. ja mislim da ja još nisam upoznala pravo prijateljstvo,jer kako da se skoncentrišeš na nekog drugog kada ti imaš svoje probleme,zašto bi ti uopšte želio da slušaš nekoga,kad su najvažniji tvoji problemi...
ne znam...
recimo,ja imam jednu drugaricu,i ja počnem pričati s njom o nečemu lijepom što se meni desilo,i ona odmah skerene na sebe...
a moj je problem što suviše dobro slušam...
ne želim da mi se ljudi više jadaju,želim da me saslušaju već jednom,i da obrate pažnju na nešto drugo sem na prokleto ogledalo!!!!!


uh...ovo je vjerovatno najveći komentar koji sam napisala lol!
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 6:14 pm

jesi narcis! Razz salim se Razz kazem ja ba nema pravih prijatelja, ako ih nadjes onda su si stvarno lucky bastard Razz
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 7:20 pm

Lexy (citat):
Oma (citat):
Sad mi nije nista Smile

Ali prije mi je bila kao sestra Sad

a ta cura...
jel ona tebe isto tako smatrala?
jer može biti da si se prevario,da si njoj bio samo prolazna zabava,i da joj nisi mnogo značio(da ne kažem ništa).
jer ona da je htjela,ona bi prvo došla u tuzlu,a drugo,htjela bi da popravite stvari,jer ja znam po sebi,ako se posvađam s nekim,a da je moja krivica,ja uvijek želim da se pomirim...

tako je glupo tražiti prave prijatelje danas,kad su svi toliko skoncentrisani na sebe,i ne slušaju ništa što ti imaš da kažeš...
ja mrzim to što nikad nisam mogla ni sa kim da pričam otvoreno,(sem kad sam YE poslala onu private msg flower )nikad se nisam posve otvorila,jer uvijek postoji neki taj strah od ismijavanja,strah od toga da ću im biti dosadna,da me neće ozbiljno shvatiti...
svako želi da bude prihvaćen u to društvo,niko ne želi biti autsajder,ma koliko to prikrivao nekim svojim buntom i šta ja znam čime...
glupo je to što je danas sve markirano,ljudi oponašaju svoje uzore koji nisu ništa do plastične lutke,postaju serijski brojevi,i zaboravljaju živjeti u trenutku..
al ja skrenuh s teme...
ugl. ja mislim da ja još nisam upoznala pravo prijateljstvo,jer kako da se skoncentrišeš na nekog drugog kada ti imaš svoje probleme,zašto bi ti uopšte želio da slušaš nekoga,kad su najvažniji tvoji problemi...
ne znam...
recimo,ja imam jednu drugaricu,i ja počnem pričati s njom o nečemu lijepom što se meni desilo,i ona odmah skerene na sebe...
a moj je problem što suviše dobro slušam...
ne želim da mi se ljudi više jadaju,želim da me saslušaju već jednom,i da obrate pažnju na nešto drugo sem na prokleto ogledalo!!!!!


uh...ovo je vjerovatno najveći komentar koji sam napisala lol!


valjda nisam prolazna stvar, jer mi je danas poslala poruku da me voli... Question Question
Na vrh Go down
Quorthon

Quorthon


Broj komentara : 21
Age : 34
Location : gracanica
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 8:19 pm

DirtyAngel (citat):
imam prijateljicu iz mostara...dopisujemo se vec 2 godine i nikad se nismo zakacile ili nesto slicno...cura mi pase to je nenormalno...trebale smo se upoznati na skokovima u mo..ali ja nisam mogla doci jer je bilo dugme men se cini XD...pa cemo se sad na zimskom upoznat...ona meni napravila majicu s logom uatf-a i prodacemi brata haha Razz sta sam ja njoj..shhh secret XD(sekret)haha...

...mislim da doista prijatelji postoje..meni su svi prijatelji :S ... mislim naravno ljudi koji mi pasu... ustvari imam vise muskih prijatelja nego zenskih :S ...
..a ona,ako je tako..nevjerujem bas da se ljuti na tebe..mozda si i ti to pogresno skontao...jer phhh ko bi se naljutio zbog toga ccc..nisi rekao da neces nikako da je vidis(kao npr.nekome haha nevermind)...bez obzira...da nebi samo camio i cekao da te nazove...ucini ti 1 korak i skontaj na cemu si...
evo i vjestica i yelloweagle su mi frendice Razz s prvom sjedim u klupi i gledam je svaki dan XD a druga oce da me siluje...brilijantno haha XD

ko li je ova iz mostara Very Happy
ima prijatelja, ne seri
tacka
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 8:26 pm

Quorthon (citat):
DirtyAngel (citat):
imam prijateljicu iz mostara...dopisujemo se vec 2 godine i nikad se nismo zakacile ili nesto slicno...cura mi pase to je nenormalno...trebale smo se upoznati na skokovima u mo..ali ja nisam mogla doci jer je bilo dugme men se cini XD...pa cemo se sad na zimskom upoznat...ona meni napravila majicu s logom uatf-a i prodacemi brata haha Razz sta sam ja njoj..shhh secret XD(sekret)haha...

...mislim da doista prijatelji postoje..meni su svi prijatelji :S ... mislim naravno ljudi koji mi pasu... ustvari imam vise muskih prijatelja nego zenskih :S ...
..a ona,ako je tako..nevjerujem bas da se ljuti na tebe..mozda si i ti to pogresno skontao...jer phhh ko bi se naljutio zbog toga ccc..nisi rekao da neces nikako da je vidis(kao npr.nekome haha nevermind)...bez obzira...da nebi samo camio i cekao da te nazove...ucini ti 1 korak i skontaj na cemu si...
evo i vjestica i yelloweagle su mi frendice Razz s prvom sjedim u klupi i gledam je svaki dan XD a druga oce da me siluje...brilijantno haha XD

ko li je ova iz mostara Very Happy
ima prijatelja, ne seri
tacka

tvoja svalerka ajla haha Razz
samo da napomenem da je ovaj dio ima prijatelja,ne seri tacka upucen omi XD
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Quorthon

Quorthon


Broj komentara : 21
Age : 34
Location : gracanica
Registration date : 2007-09-22

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 9:31 pm

jesi pickica
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 11:01 pm

Sta meni govorite, srao sam jucer Sad Sad Sad Sad

lol! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijateljstvo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijateljstvo   Prijateljstvo Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijateljstvo
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
***MuSiC*** :: The fucking real life :: Love :(-
Idi na: