***MuSiC***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MuSiC***

All kinds of music in one place!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Imate pitanje?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Imate pitanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Imate pitanje?   Imate pitanje? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:13 pm

neznate ufatit akord..ili neznate kako da okrenete gitaru XD slobodno sve pitajte..mi smo tu da odgovorimo...i da vam "odpomognemo"..sala Very Happy Razz ili pak hocete da ribate grlo dok pjevate kao oni deatheri..a neznate kako..ili neznate dje da ukljucite el.gitaru XD pa u uticnicu magare jedno haha pirat pig
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Imate pitanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imate pitanje?   Imate pitanje? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:01 pm

mene slaping na bassu hebe u mozak Razz:P ne mogu ga skontat cijelog (do nekle ga uspijem) Very Happy
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Imate pitanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imate pitanje?   Imate pitanje? Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:31 pm

Suspect da ti ja znam sta je to Razz slaping?hmmm..samaras bass?Razz jao ba...koda je to neki problem XD
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Imate pitanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imate pitanje?   Imate pitanje? Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 3:26 pm

vjeruj mi da jest Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Imate pitanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imate pitanje?   Imate pitanje? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Imate pitanje?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
***MuSiC*** :: Kutak za muzicare :) :: Sve za pocetnike :)-
Idi na: