***MuSiC***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MuSiC***

All kinds of music in one place!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 LINKIN PARK

Go down 
+4
Aragorn
YellowEagle
DirtyAngel
Topolino_
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Topolino_

Topolino_


Broj komentara : 14
Registration date : 2007-09-30

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:52 pm

Linkin Park !!! Najzesci od najzescih xD
to je ono ... mAlo vise ZeSCe od rocka!!!
joj carevi !!! gotvim ih ... totalnoooo

evo lud album xD
Minutes to midnight... Ko ima Kablovski nek skine na freezoni xD

ps. and yeah... lok at - what I've doneeeee..... cheers
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 1:09 pm

Topolino_ (citat):
Linkin Park !!! Najzesci od najzescih xD
to je ono ... mAlo vise ZeSCe od rocka!!!
joj carevi !!! gotvim ih ... totalnoooo

evo lud album xD
Minutes to midnight... Ko ima Kablovski nek skine na freezoni xD

ps. and yeah... lok at - what I've doneeeee..... cheers

pa ti si gori od lexy..ona makar prizna da nezna razlikovati muzicke zanrove Razz prvo si stavio rhcp u punk pa sad linkin park u metal XD ja se totalno nebi slozila al et... king nek ti bude Razz


: komentar modifikovan dana: Sun Sep 30, 2007 4:33 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:46 pm

po meni what i've done and bleed it out su blah
hybrid theory je konza Cool
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 2:54 am

linkin park suckaju guzove Smile .. kakav metal, ako je ovo zesca onda fakat nemate pojma Smile
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 11:16 am

moved to rock pig
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:40 pm

Lexy voooliiiii Linkin Park!!!!!!!!

VEEEOMAAA...


al onaj novi album mi je nak... Rolling Eyes

imam ga,a imam i meteoru,a imam i hybrid theory...

i mogu da kažem da ni oni nisu što su nekad bili Shocked

al oke,ipak su to LINKIN PAAAAARK!!!!


Very Happy
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 2:29 pm

ljudi experimentisu...pa postanu emo Rolling Eyes chester sto puta bolje izgleda sa plavom ili pink frizurom Razz
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 4:56 pm

ne bih se mogla više slagati sa tobom...


al pinky mu najbolje stoji...
definitivno...

a on je meni najbolji u spotu ,ja mislim points of aurthority...
nisam sigurna...
ugl,spot je onaj kad vise sa plafona....

ide nešto kao...
"everything you say to me/takes me one step closer to the edge,AND I`M ABOUT TO BREAK"

Aaaa,pa to je pjesma "one step closer"

Rolling Eyes bravo ja Rolling Eyes
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 7:02 pm

haha,da da,i ne vise sa plafona citav spot,to je negdje u njakoj kanalizaciji pa ona 'djecurlija' dodju i gledaju njih kako sviraju Razz

points of authority ide:
you like to think you're never wrong
DO YOU LIVE WHAT YOU'VE LEARNED etc Razz

najdraze pjesme su mi ova gore pomenuta,crawling,one step closer i faint Cool
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:56 pm

heeej mama dragaaa o cem' vi raspravljate, manite se linkin parka ba Very Happy slusajte sta ozbiljnije kao metallicu npr.
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 6:48 pm

pa slušam ja i metallicu,al volim LP...

ja volim faint,lyrics od numb,in the end,breaking the habbit...
ustvari ja volim sve njihove pjesme Rolling Eyes
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 10:51 pm

Pod prvo oni su hard core (kao i Limp "Biskvit" Razz, koji su im i bili uzor) Very Happy:D

A drugo, Meteora je zakon, ostalo hebi Smile
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 1:33 am

ma kakav hard core, hard core su ti Madball, Bio-Hazzard, Hatebreed.. Linkin park ni blizu HC-a, oni su cisti NU metal, a sto se tice limp bizkita, oni su HC Hip Hop
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:18 am

Hebem te ja ccc Very Happy jos slusas njih, ako pogledas malo koji dvd od njih i intervju onda ces vidjeti da im je Limp Bizkit bio uzor i vidjet ces da su skoro isti, a nemoj budalit NEW METAL affraid hahaha Smile nisi me mogao vishe nasmijat, odslusaj Deftones, pa ces znati sta je New Metal, oni nisu ni blizu New Metalu Very Happy geek
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 2:32 am

jarane moj, citav svijet govori da su linkin park nu metal, cak i na wikipedia(internet enciklopedija ko ne zna) pise da su nu metal, oni su i jedni od zacetnika nu metala uz korn, a deftones su alternativni rock, citaj malo Razz
en.wikipedia.org Razz
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 2:34 am

i ne znam kako ih mozes poredit sa HC-om, to je meni presmjesno jer hard core slusam otkad znam za sebe i znam koji bendovi spadaju u tu vrstu, a linkin park ni blizu tome nisu
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 2:38 am

Citiram
"Limp Bizkit (alternately written as limpbizkit) is a nu metal and rapcore band from Jacksonville, Florida."
jos jednom
"Linkin Park is recognized for adapting the nu metal genre into a radio-friendly style and creating many successful singles, such as In The End, Numb, and What I've Done."
jos
"bands such as Damnation A.D., Integrity, Maximum Penalty, Leeway, Biohazard, Madball, Judge, and Raw Deal make Hard Core."
Eto dosta dokaza od mene Wink
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 7:50 am

aj bozeeeee dragiiiiiiiii affraid affraid affraid affraid affraid


you deserve this LINKIN PARK 710886 LINKIN PARK 710886 LINKIN PARK 710886 LINKIN PARK 710886 LINKIN PARK 710886

ne mogu ja vishe s tobom Razz
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 9:35 am

djecico mojne te se svadjat pig i have to say da se slazem s alexom
lp i hardcore nemaju nikakve veze. i je li uopste vazno?? nek slusa onaj kome se svidja a onaj kome ne i ne mora What a Face
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 2:25 pm

ja sam svoje dokazo, nisam se svadjao uopste
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 12:03 pm

ja bah, ko se svadja Smile)))

ja znam sta su oni rekli na intervjuu na mtv-u Smile
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 2:23 pm

ma sta god da su rekli, zapamti nisu Hard Core, moze te cut neko pa ce se smijat Razz
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 5:01 pm

joooj covjece Very Happy valjda znaju oni sta sviraju
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:58 pm

necu da se raspravljam vise .. nisu Hard Core 10000000% sta god oni rekli, oni mozda hoce da to sviraju al nikad nece moc jer nisu za to, i ne zvuce tako .. de molim te daj mi msn da ti posaljem pravog hard core-a da uporedis malo, mrsko mi je vise objasnjavat
Na vrh Go down
Quorthon

Quorthon


Broj komentara : 21
Age : 34
Location : gracanica
Registration date : 2007-09-22

LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 10:22 pm

Aragorn i ovde si se umijeso XD
ma linkin park dobar band za one koji nemaju od koga cut sta spacno pa vide na TV
i naravno nisu rock nego NU metal
joj vama treba vodic ovde XD
Na vrh Go down
Sponsored content





LINKIN PARK Empty
KomentarNaslov komentara: Re: LINKIN PARK   LINKIN PARK Icon_minitime

Na vrh Go down
 
LINKIN PARK
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
***MuSiC*** :: Muzika :: Rock :)-
Idi na: