***MuSiC***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***MuSiC***

All kinds of music in one place!
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sviram...

Go down 
+2
YellowEagle
DirtyAngel
6 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 9:48 am

sta sviras ili sta bi voljela/volio svirati...imas bend?pjevasli?vristis?rezes?zavijas?ja sviram gitaru valjda 4 godine drunken ... krenem odsvirati neku cool pjesmicu i u po pjesme pocnem da sviram kobojagi neki "death metal" onda se smirim i kolko tolko zavrsim zapocetu pjesmicu pig
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 9:37 pm

sviram taragi (al jadno) da mi je svirat bubnjove bounce
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 10:19 pm

YellowEagle (citat):
sviram taragi (al jadno) da mi je svirat bubnjove bounce

imas na telexu 5 mara mjesecno gitara i bubnjevi clown
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 10:36 pm

mrsko mi ic XD
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 3:03 am

sviram bass i growlam Razz
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 7:46 pm

Sviram bass i pomocni sam vokal Smile))

(pored toga sviram onako malo gitaru i bubnjeve i velika mi je zelja da naucim violinu svirati)

i btw. Smile znam mawo growlat Very Happy ali mawo Smile
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:33 pm

sviram...ljudima po živcima Very Happy

ma pjevam,ma pjevam super,et pitajte vanju,zna ona kako (svi džiberiii of aman jaaa,svi džibeeeeri der tu mi dert,sviiii džiiiibeeeeriiii saaaamo moooga neeeemaaaaaa)

Rolling Eyes

oću da sviram gitaru....
a voljela bih pjevat u benduuu...


lol!
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 9:21 am

hajmo napravit bend Very Happy i svirat ono sto ja hocu Sviram... 710886 pig lol!
Na vrh Go down
Lexy

Lexy


Broj komentara : 50
Age : 30
Registration date : 2007-09-26

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:08 pm

but i`m the lead singer of my band...my band...my band...my baaand lol!

ovaj smajl Sviram... 710886 je veeeoma perverzan...

ko ga stavi...
(garant dirty Razz )
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:42 pm

Lexy (citat):
but i`m the lead singer of my band...my band...my band...my baaand lol!

ovaj smajl Sviram... 710886 je veeeoma perverzan...

ko ga stavi...
(garant dirty Razz )

ma cini ti se Razz Razz
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 2:16 pm

DirtyAngel (citat):
Lexy (citat):
but i`m the lead singer of my band...my band...my band...my baaand lol!

ovaj smajl Sviram... 710886 je veeeoma perverzan...

ko ga stavi...
(garant dirty Razz )

ma cini ti se Razz Razz

super je...Vanja,da je i nama ovakav smajli
Na vrh Go down
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:19 pm

YellowEagle (citat):
hajmo napravit bend Very Happy i svirat ono sto ja hocu Sviram... 710886 pig lol!

dobra ideja...ti jel' tako,znaš pjevat,Monica svira gitaru,trenutno uči mene ,ti si išla u muzičku i znaš svirati gitaru...Monica hoće biti basista,sama mi je rekla,ti vokal i gitarista,ja isto giitarista...ne moramo odmah svirati nešto komplikovano,to ide kasnije kad steknemo iskustvo...znam ja dobro da tebi nije baš po volji da budeš gitarista,ali i ne moraš puno svirat ako nećeš....npr samo odsviraš uvodne rifove,i to je to,a ostatak pjesme samo sikćeš u mikrofon...ne4 moramo svirati neku komplikovanu muziku...uzmi za primjer queens of stone age...ništ' komplikovano,a efekat veliki....HAJ'MO,JEBO VAS!!!!!!!!!!!

Moju sestru pozovemo s vremena na vrijeme da nam nešt' growla u nekim pjesmama...jedino nam je zajebano naći bubnjara
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 9:16 pm

aj doci cu ja malo bubnjat Smile hehehehe Razz:P
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 1:48 pm

yaay,super. imam ja drugaricu sto isto svira taragi Razz a da je meni bass Sad monika uvijek dobije ono sto ja hocu Sad Razz salim se ba, bolje onda ovako. ja malo tandrcem i vristim Very Happy dobro,ne vristim jer ne merem Razz growlat tako tako,jbg,zaboli me grlo poslije 2 pjesme Razz i sviramo sick sick sick od qots afro
Na vrh Go down
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 12:26 am

YellowEagle (citat):
yaay,super. imam ja drugaricu sto isto svira taragi Razz a da je meni bass Sad monika uvijek dobije ono sto ja hocu Sad Razz salim se ba, bolje onda ovako. ja malo tandrcem i vristim Very Happy dobro,ne vristim jer ne merem Razz growlat tako tako,jbg,zaboli me grlo poslije 2 pjesme Razz i sviramo sick sick sick od qots afro

da se niste usudile praviti bend bez mene...ako već tako mora biti,ja ću vam biti treći gitarista...kad mogu Iron maiden mogu i The Empress...moram uganjati Monicu da mi da još koji čas....hoću da još nešto naučim svirati...ak' ne naučima svirati gitaru,onda ću jadna morati učiti da growlam,sjebat će mi se glasnice,i dobit ću čvoriće...shit...doduše,već sam skinula pokrete od Angele Gossow,jer stalno gledam Arch enemyjeve live nastupe,već se znam ponašati na stage-u ko ona...već sam skinula njen stil mahanja kosom...još da skontam pjevanje...jebate,šta ću sad...gitara vs death grunts...šta je sigurnije????
Na vrh Go down
Oma

Oma


Broj komentara : 67
Age : 33
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 7:53 am

Oboje Smile)))
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 8:17 pm

ej ljudi koji vam je qrac i sta se zamarate oko toga kad cu jedino ja postati slavna hahaha Razz:P
vako...ipak sam na kraju odlucila da sviram gitaru(jer na bassu nemogu da sviram blues za moju dusu Sad ) a i da nebi vanji sha bila kad mene vidi s bassom....ona nek pjeva growla sikce vristi sto god..al njezin je mikrofon..i moze dobiti bass samo ako zna dobro barat s njim...vjestice ti ides na RITAM gitaru Razz jes cula...a povremeno cemo sluzit kao pomocni vokali...za ovu vanjinu frendicu koja svira gitaru ne zelim ni da cujem niti me zanima...jer necemo ulizice u bendu..a ako vanja planira snjom svirat neka svira ali bez nas...samo odobravam "goste" na nekim pjesmama...stalne goste neeeee...npr.mozemo pozvat sabinu streberku ako nam zatreba..ona zna i klavir svirat bas kao i jedan moj frend koji perfektno svira orgulje..tamam za tvoj gothicarski stil...ili mozemo ubaciti violinu jer mi rodica svira 15 god..to ne iskljucujem...naravno i vasi se prijedlozi uvazavaju...ustvari to sve zavisi od tipa muze....

ko me se nesvidja sto ja zborim...nek mi dodje na baklavu haha Razz i btw.znaci samo nam je bubnjar zeznut..ali i to cemo sredit sigurno...zvalj.
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 9:29 pm

jes iskljuciva haha Razz znaci imamo 3 stalna clana koji znaju svirat samo gitaru,very cool Razz i naravno da je moj mikrofon,niko ga ne smije dirat,samo ja!!! Evil or Very Mad a ovaj...sta cemo svirat zivota ti? Razz
Na vrh Go down
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 10:28 pm

YellowEagle (citat):
jes iskljuciva haha Razz znaci imamo 3 stalna clana koji znaju svirat samo gitaru,very cool Razz i naravno da je moj mikrofon,niko ga ne smije dirat,samo ja!!! Evil or Very Mad a ovaj...sta cemo svirat zivota ti? Razz

to što slušamo različite žanrove može biti pozitivna stvar...ali i negativna...ali zgodno je to što možemo svašta izmješati i napraviti nešto drugačije...

Glavno je da ne zvučimo previše pičkasto i da ne forsiramo previše balada...to svako očekuje od cura...

mada,rano je pričati
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 10:46 am

ja ionako ne volim balade nit pickaste pjesme tongue
Na vrh Go down
DirtyAngel
Admin
DirtyAngel


Broj komentara : 87
Age : 33
Location : Tuzla
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 7:57 pm

balade dolaze u obzir samo ako su bolesne XD
Na vrh Go down
https://dirty.bosnianforum.com
vjestica




Broj komentara : 28
Location : smrdigrad
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 8:20 pm

DirtyAngel (citat):
balade dolaze u obzir samo ako su bolesne XD

tebi sve mora biti bolesno...
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 8:40 pm

hahaha Razz da bas XD
Na vrh Go down
Aragorn

Aragorn


Broj komentara : 42
Registration date : 2007-09-23

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 3:57 am

ako vam treba pomoc oko pjevanja i bassa, zovite, u istom smo gradu Wink
Na vrh Go down
YellowEagle

YellowEagle


Broj komentara : 85
Registration date : 2007-09-22

Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:36 pm

dajes privatne casove,jel? XP
Na vrh Go down
Sponsored content





Sviram... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sviram...   Sviram... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sviram...
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
***MuSiC*** :: Kutak za muzicare :) :: Svirate???-
Idi na: